teknoowinn@gmail.com

+0 546 571 14 45

Steam'de 10TL ve Altı Satın Alınabilecek Oyunlar

Steam'de 10TL altı satın alanabilecek oyun listesini sizin için derledik.Yeni Oyunlar bulmak o kadar zorken birde oyun fiyatlarıda baya artmasıyla birlikte oyuncular hem eğlenceli hemde düşük bütçeyle oyunlar aramaya başladı.
Listede tabiki oynamış olduğunuz oyunlar bulunuyor olabilir fakat oynamadığınız oyunlarda bulunuyor olabilir.Listemiz Şu Şekilde:

 

Stick Fight: The Game

Oyun online olup çok sevebileceğiniz oyundur.Arkadaşlarınızla birlikte oynadığınız oyunda en son hayatta kalan kazanır.Arkadaşlarınızla oyun oynamak isterseniz kesinlikle oynamanız gereken bir oyun.

Fiyat : 10TL

The Room

The Room oynamayan yoktur diye düşünüyoruz fakat fiyatı ve eğlencesiyle listemizde o da yerini aldı.Oyunda belirli bulmacaları çözerek ilerliyorsunuz.Can sıkıntısına ve düşük bütçeye iyi gidebilecek bir oyun.

Fiyat : 10TL

 

Sally Face

Fiyatıyla ve oyun hikayesiyle mükemmel bir ötesi bir oyun.Oyunda trajik olaylarla geçmiş çocukluğunun izini yüzünde ki protez maskeyle perdeleyen Sally Face'le ürkütücü gizemleri ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.Macera-Korku karışımı olan bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Fiyat : 6TL

 

The White Door

 

Bir başka bir oyunumuz ise The White Door oyunda akıl hastanesinde uyanan ve hafızasını kaybeden Robert Hill hakkında bir hikayeyi ele alıyor.Fiyatı ve hikayesiyle insanı büyülüyor.

Fiyat : 8.20TL

 

Reigns


Listeye Reigns ile devam ediyoruz.Oyunda bir kralsınız ve krallığınızı verdiğiniz kararlar ile yönetiyorsunuz. Verdiğiniz kararlar bazen halkı sinirlendirirken bazen de krallığınızı yüceltebilir.Eğer bu tarz oyunları oynamayı çok seviyorsanız kesinlikle oynamanız gereken bir oyun.

Fiyat : 6TL


Yet Another Zombie Defense HD

E oyun listesinde zombisiz oyun olmazsa olmaz. Yet Another Zombie Defense HD'de üzerinize gelen zombilerden kendinizi koruyarak zombi avlıyorsunuz.Oyunun aşırı eğlenceli olması ve online olarak arkadaşlarınızla oynamak istediğiniz oyunlar listesine girebilecek potansiyelde.Ayrıca oyunun Türkçe dil desteği olduğunuda bildirmekte fayda var.

Fiyat : 10TL

 

DriftZ


Listeye zombi oyunlarıyla devam  ediyoruz.DriftZ'yi oynamış olmanız muhtemel ama yinede fiyatı ve oynanışı ile listemizde yerini aldı.Oyunda bir arabanın içerisinde drift atarak zombi avlıyorsunuz.Hem arabayla akrobasi hareketler yaparken hem de zombi avlamak çok eğlenceli olabilir.Oynamanızı tavsiye ettiğimiz oyunlar arasında yerini aldı.

Fiyat : 4.20TL

 


Listemiz burada sona eriyor fakat oyun tavsiyeleri gelmeye devam edecektir Web sitemizi incelemeyi ve Sosyal Medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.
 

Oluşturulma Tarihi : 2021-01-22 12:45:27