teknoowinn@gmail.com

+0 546 571 14 45

GeForce Now Türkiye Sunucuları Geliyor

GeForce Now, Game+ işbirliği ile Türkiye'de sunucu oluşturacak ve oyunları indirmeden internet üzerinden daha sağlıklı oynayabileceğiz.

GeForce Now oyunları indirmeden internet üzerinden oynama imkanı sunan bir sisteme sahip. Birçok yerde bir çok sunucusu bulunan sistemde, artık Game+ ortaklığında Türkiye'de de sunucu oluşturma kararı aldı. Oyunların boyutlarının büyümesiyle birlikte internet hızı düşük ülkelerde oyun indirmek işkence haline gelen bu dönemde GeForce Now ilaç gibi bir sistem.

Ücretsiz olarak kullanılan sistemde, Steam ve Epic Games kütüphanenizde sahip olduğunuz oyunları oynamanzı mümkün fakat bazı oynunlar üreticileri tarafından sistemden çıkarılmasını istedi bu firmalar arasında RockStar ve EA gibi firmalar bulunmakta. Sisteme bedava dedik fakat bedava olarak imkanlarınız kısıtlı, öncelikle sıra beklemek gibi bir ihtimaliniz var, sunucular belli bir kapasiteye geldiği zaman sizi sıraya sokuyor. Aynı zamanda oyun süreniz de 1 saat, 1 saat sonra sizi sistemden atar ama merak etmeyin tekrar girebilirsiniz. Eğer bu sorunları yaşamak istemiyorsanız belli bir ücretle sıra beklemeden ve saat sorunu yaşamadan oynayabilirsiniz. Sistem şuan beta aşamasında ve Mart ayında herkese açılması bekleniyor. 

Oluşturulma Tarihi : 2021-02-15 18:07:08