teknoowinn@gmail.com

+0 546 571 14 45

2021 Yılında Çıkacak 5 Kaliteli Oyun

2021 yılında çıkmasını beklediğimiz 5 başarılı oyunu sizler için sıraladık:

1-Far Cry 6

   

Metanik olarak kendini tekrar etmesiyle çok eleştirilen Far Cry serisinin yeni üyesi olan Far Cry 6 için değişiklikler olacağını düşünüyoruz fakat yapımcı Ubisoft olunca pek de güvenemiyoruz. Tabii ki yapılan işin aynı olması, kaliteli olmadığı anlamına da gelmez.

2-Resident Evil Village

Resident Evil serisi son oyunu olan Resident Evil 7 ile ivme kazanan seri iyi remakelerle de destekleyip yükselişini sürdürdü. Yaptıkları her oyunda kaliteyi vaad eden Capcom, Resident Evil serisine yeni bir halka daha ekliyor.

3-Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

 

İlk oyunu rol yapma oyunları arasında mihenk taşlarından biri olan Vampire: The Masquerade, yeni oyunuyla herkesi heycanlandırdı. Şu ana kadar pek bir şeyler paylaşılmayan oyun geçen sene çıkması bekleniyordu. Bu sene de ertelenmesi bizi şaşırtmaz. 

4-Deathloop

Wolfenstein ve Prey gibi oyunları yapmış olan Arkane Studios'un son oyunu ise Deathloop. Çizgisel grafikleri ve hızlı oynanışı ile dikkat çeken oyunda tek mermide ölebiliyorsunuz. Tekrar tekrar denemeli oyunlardan biri olan Deathloop, keyifli bir oyun olacağını düşünüyoruz.

5-Gotham Knights

Arkham oyunlarının ardından yeni bir Batman oyunu göreceğiz demek isterdik ama öyle değil. Aslında bir Batman oyunu olan Gotham Knight'ta Batman'i değil onun ekibini oynayacağız. Rakibi Marvel:Avenger oyununa benzer yapıda olan oyun, rakibinden ders alacağını düşünüyoruz.

Bonus-God of War: Ragnarok

Bu listeye eklemek istediğim ama bu yıl çıkacağına inanmadığım bir oyun. God of War serisini yenileyen oyun olan God of War, kendini Yunan Mitolojisinden İskandinav Mitolojisine attı. Oyun hakkında neredeyse hiç bilgi bulunmaması, oyunun bu seneye yetişmeyeceğine olan inancımı arttırıyor.

Oluşturulma Tarihi : 2021-02-02 15:53:35